Dėmesio! Atvirų duomenų saugykla šiuo metu yra aktyviai vystoma, todėl galite susidurti su įvairaus pobūdžio sutrikimais, apie kuriuos maloniai prašome pranešti.

Get this data as: HTML, CSV, JSON, JSONL, ASCII, RDF

🏠 / datasets / gov / vat

name title description
📁 agrochemija/
📁 aprobuoti_sekliniai_paseliai/
📁 aprobuotos_bulves/
📁 atestuota_dm/
📁 dm_kokybe/
📁 ekologiniai_paseliai/
📁 fitosanitarijos_ataskaitos/
📁 fitosanitarijos_kontrole/ Pateikiama informacija apie iš viso atliktų patikrinimų skaičių pagal kontroliuojamas sritis, nurodomas neatitikusių reikalavimus siuntų skaičius, dažniausiai pasitaikantys neatitikimai (patikrintų siuntų ir iš jų neatitikusių skaičius per tam tikrą laikotarpį, kokio pobūdžio siuntų neatitikimai pasitaikė dažniausiai minimu laikotarpiu)
📁 fitosanitarijos_postai/
📁 fitosanitarijos_tikrinimai/
📁 fitosanitarinis_registras/
📁 gmo_nustatymas/
📁 gmo_stebesena/
📁 grudu_analizatoriai/
📁 grudu_kokybe/
📁 grudu_sandeliai/
📁 isduoti_aap/
📁 kanapiu_paseliai/
📁 medienos_gamintojai/ Pateikiama informacija apie ūkio subjektus, kuriems suteikta teisė medinę pakavimo medžiagą ir (arba) medieną, skirtos jai gaminti, ženklinti Tarptautinio fitosanitarijos priemonių standarto Nr. 15 nustatytu ženklu (ūkio subjekto pavadinimas; veiklos vykdymo adresas; kontaktinė informacija)
📁 organizmai/
📁 panaikinimai/ Informacija apie panaikintus sertifikatus, kurie skelbiami negaliojančiais
📁 panaikinti_aprobavimai/ Pateikiami duomenys apie tiekėją, dokumento pavadinimą, dokumento Nr. ir datą, augalo rūšį, veislę, dokumento panaikinimo datą, naujai išduoto dokumento datą ir Nr.
📁 pluostines_kanapes/
📁 prekyba_aap/
📁 registruoti_aap/ Informacija apie Lietuvos Respublikoje registruotus augalų apsaugos produktus
📁 saugomos_veisles/
📁 seklu_emejai/
📁 seklu_laboratorijos/
📁 seklu_mainai/
📁 sert_bulv/
📁 sert_sekl/
📁 sodo_dauginamoji/
📁 tikrinimo_vietos/ Pateikiama informacija apie prekių saugojimo ir muitinio tikrinimo vietas, pripažintas tinkamomis augalams, augaliniams produktams ir kitiems susijusiems objektams laikyti (pažymėjimo numeris; pažymėjimo išdavimo data; ūkio subjekto pavadinimas; sandėlio / terminalo tipas ir numeris; sandėlio / terminalo adresas) Pateikiama informacija apie Patikrinimo vietas, pripažintas tinkamomis atlikti fitosanitarinį tikrinimą įvežamiems į Lietuvos Respubliką ir Europos Sąjungą augalams, augaliniams produktams ir kitiems objektams laikyti (pažymėjimo numeris; pažymėjimo išdavimo data; ūkio subjekto pavadinimas; sandėlio / terminalo adresas)
📁 trasos/
📁 uzdraustos_medziagos/ Informacija apie uždraustas tiekti rinkai dauginamosios medžiagos siuntas
📁 vaisiu_darzoviu_suvestine/